Na pewnym etapie kariery zawodowej każdy z nas zadaje sobie pytanie czy istnieją alternatywy dla pracy „na etat” na rzecz korporacji, z którą się nie utożsamia, a która narzuca nam sztywne ramy działania, w które wpisana jest nieustająca pogoń za realizacją wyśrubowanych planów sprzedażowych.

Jeżeli :

  • nie odpowiada Ci praca pod dyktando agresywnych kampanii i planów sprzedażowych,
  • wierzysz w swój potencjał i zależy Ci na stałym rozwoju w zakresie rynków kapitałowych,
  • masz dosyć pracy na rzecz korporacji, która zawłaszcza przychody generowane przez Ciebie na portfelu Twoich Klientów,
  • zależy Ci na profesjonalnej obsłudze Klientów oferując im dostęp do najlepszych dostępnych rozwiązań produktowych przy zachowaniu pełnej obiektywności i rzetelności,
  • chciałabyś zadbać o swoją własną przyszłość finansową poprzez zbudowanie własnego przedsiębiorstwa generującego przychody finansowe zdecydowanie wyższe od „etatowej pensji,

to praca w naszym zespole pozwoli Ci zrealizować wszystkie Twoje cele.

Partnerzy Inwestycyjni są bowiem niezależnymi przedsiębiorcami, budującymi przy wsparciu Spółki wartość własnej firmy na rynku. Największym aktywem Partnerów Inwestycyjnych jest portfel Klientów, w którego pozyskaniu i utrzymaniu są aktywnie wspierani przez Spółkę.

Partnerzy Inwestycyjni to zespół profesjonalistów, którzy zdobywali doświadczenie w obsłudze finansowej klientów w wiodących instytucjach finansowych, w tym w bankach, firmach ubezpieczeniowych, domach maklerskich oraz firmach doradztwa finansowego.

Naszym celem jest osobisty rozwój zawodowy w zakresie rynków kapitałowych oraz wykorzystywanie zdobywanej wiedzy do jak najefektywniejszej obsługi naszych Klientów.

Wymiernym efektem pracy każdego z Partnerów Inwestycyjnych jest większościowy udział we wszystkich przychodach jakie są generowane na portfelu Klientów administrowanym przez Partnera Inwestycyjnego.