Partnerzy Inwestycyjni to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie inwestycji zdobywanym w największych instytucjach sektora finansowego. Jako firma, specjalizujemy się w świadczeniu usług wealth management – tj. pomagamy Klientom efektywnie gromadzić majątek finansowy.
W ramach zorientowanego na Klienta procesu doradczego (dokonania lub powstrzymania się od transakcji na jednostkach lub tytułach uczestnictwa funduszy inwestycyjnych) opracowujemy starannie dobrane rozwiązania finansowe, wykorzystując przy tym produkty, wiedzę i doświadczenie czołowych instytucji finansowych z kraju i zagranicy. Dzięki współpracy z największymi graczami rynku usług finansowych naszym Klientom udostępniamy katalog blisko 400 produktów 24 firm inwestycyjnych.

Będąc częścią grupy kapitałowej Domu Maklerskiego BDM S.A. oraz współpracując blisko z kancelarią prawną, Klientom prywatnym oraz instytucjonalnym proponujemy kompleksową, indywidualną i długofalową obsługę finansową. Działamy za zezwoleniem Komisji Nadzoru Finansowego, a stosowane przez nas wysokie standardy pracy uzupełniają to, co mamy do zaoferowania najcenniejszego – kompetencje, profesjonalizm oraz obiektywizm Partnerów Inwestycyjnych, czyli osobistych Doradców do spraw finansów.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Partnerów Inwestycyjnych